_

Przypominamy, że w poniedziałek 26.12 w Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia nasz gabinet będzie nieczynny.
Zapraszamy od wtorku 27.12 w normalnych godzinach pracy gabinetu.


_

Informujemy że od dnia 11 do 15 stycznia 2021 z powodu urlopu gabinet będzie zamknięty. Zapraszamy od 18 stycznia!


_

Dla Państwa wygody dodaliśmy na stronie informacje o możliwościach dojazdu środkami komunikacji publicznej. Informacje te znajdą Państwo w zakładce LOKALIZACJA.
Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu dotarcie do nas.
Zapraszamy!


_

Możemy się pochwalić i poinformować naszych pacjentów,
iż ruszyła w Centrum "mini biblioteczka".
Każdy z Państwa chcąc odpocząć od codziennych obowiązków i gonitwy z czasem może wykorzystać chwilę przed wizytą lub po i przy filiżance gorącej aromatycznej kawy czy też rozgrzewającej herbaty, oddać się przyjemności czytania.
Książka, która poruszy, albumy niezwykłych fotografii, powieści o niepowtarzalnym stylu, pełne humoru i celnych obserwacji obyczajowych przeniosą w inny wymiar umilając spędzany czas w naszym Centrum.

Serdecznie zapraszamy


_

Witam serdecznie.
Nazywam się Michał Sulik. Dla Tych Państwa, którzy mnie jeszcze nie znają, chciałbym napisać kilka zdań o sobie.

Urodziłem się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi w 2002 roku. Miłość do morza jak i mojej żony (niekoniecznie w tej kolejności) sprawiła, iż od dziesięciu lat moje życie zawodowe i prywatne związane jest z Trójmiastem.

Rok 2012 jest dla mnie przełomowy, gdyż dojrzałem do otwarcia swojego Centrum Stomatologicznego, o którym państwo czytacie. Skłoniło mnie do tego: pozyskana wiedza, nabyte doświadczenie oraz uczestnictwo w szkoleniach.

Dental Patio umożliwia mi spełnianie się zawodowo, ale też daje mi to, co było zawsze dla mnie istotne, a mianowicie poznanie pacjenta jako człowieka.

Prywatnie w wolnych chwilach uwielbiam wraz z rodziną jeździć na rowerze. Jak napisał w swej piosence Lech Janerka - ''...rower to jest świat..."

Pozdrawiam Wszyskich